BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Topcoat

Gél-laky

Naše produkty sú určené pre profesionálov. Nájdete nádherné pastelové a žiarivé farby, ktoré si udržia svoj odtieň a vydržia na nechtoch celé týždne. Značky, ktoré distribuujeme, sú medzinárodne uznávané pre trvácnosť gélu, farby, ktoré nezanechávajú stopy, dokonale tvarovaný štetec a farbu na uzávere/fľaštičke, ktorá odráža realitu konečného odtieňa.

Farba Gel Lak

Ideálna UV farba pre pokročilé mikromaľovanie aj jednoduchý NailArt. Je ideálny pre kontúry, tiene, tiene a ornamenty. Má disperznú vrstvu a na dekorácie odporúčame vrchnú vrstvu.

Odstraňovacie riešenia

Čistý kozmetický acetón najvyššej kvality potrebný na odstránenie semipermanentnej manikúry.

Náradie a príslušenstvo

Profesionálne príslušenstvo na manikúru a pedikúru: pilníky, paletky, konštrukčné šablóny, magnetické ceruzky pre efekt Cat Eye, kryštály Swarovski, ochranné podložky a LED / UV lampy.

Sady

Nová kolekcia VENALISA VIP3 je oficiálna v Rumunsku! 60 nových odtieňov čaká, až ich objavíte exkluzívne na www.topcoat.ro

Akrylové prášky

Dipping Powder je akrylový prášok, ktorý na zaschnutie nevyžaduje UV lampu a je ľahší ako semipermanentný lak alebo gél! Vytvorenie manikúry s akrylovým práškom je tiež mimoriadne jednoduché a pozostáva zo 4 jednoduchých krokov: naneste podkladovú bázu, vložte necht do púdru, zotrite prebytočný púder štetcom, naneste aktivátor púdru a následne zalepte.

Gumové Báze

Gumové podklady sú samonivelačné podklady s vysokou viskozitou, pružné a odolné. Zvýšte odolnosť semipermanentného laku na nechty alebo UV gélu až na 6 týždňov! Môžu sa použiť aj na spevnenie prírodného nechtu alebo jeho predĺženie cez malý nástavec.