BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Topcoat

Rozdávanie

Zapojte sa do našej Giveaway, vyplňte svoje kontaktné údaje a pošlite nám svoju najúspešnejšiu manikúru. Môžete vyhrať profesionálny prenosný vysávač na manikúru SHEMAX STYLE XS!Darček organizuje Topcoat, príspevky je možné zadávať počas 26.03.2024 – 31.07.2024. Víťaz bude vyhlásený dňa 03.08.2024. V prípade darčekov s cenami podľa vlastného výberu si výherca môže vybrať produkty dostupné na sklade v čase udelenia ceny. Ak si to výherca želá, môže získať hodnotu produktov vo forme hodnotového poukazu.

Telefónne číslo je potrebné vyplniť správne, bez medzier a iných interpunkčných znamienok. E-mailová adresa musí byť tiež správna a musí patriť vám. Výherca bude kontaktovaný e-mailom alebo SMS, preto sa uistite, že ste zadali správne údaje, aby ste o výhru neprišli! Diela musia byť skutočné, patria vám a v prípade potreby to viete preukázať. Môžete použiť akékoľvek produkty, ktoré chcete. Fotografia, ktorú nahráte, musí predstavovať konečný výsledok vašej práce.

Vaše kontaktné údaje použijeme v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov, aby sme vás informovali, či ste vyhrali, či máme ďalší darček, ktorý by vás mohol zaujímať, keď na našej stránke prebieha zľavová akcia alebo keď uvedieme produkt na trh.