BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Topcoat

Makear -  Vrchný náter -  8 ml   Priblížiť

Makear - Vrchný náter - 8 ml

6.13 €  (vrátane DPH)

Povrchová úprava určená pre semipermanentný lak na nechty, gél a akryl, ktoré ponúkajú dlhotrvajúcu odolnosť a lesk, ktorý časom nevybledne.
Má disperznú vrstvu, ktorá sa musí utrieť čistiacim prostriedkom. Odporúča sa pre technikov pracujúcich s UV / LED lampou.
Chráni farby pred žltnutím a nezafarbuje farby (čierna po nanesení nezostáva tmavomodrá).

Spôsob použitia:
Má strednú až vysokú konzistenciu a je samonivelačný. Naneste strednú vrstvu ľahkými pohybmi a polymerizujte v lampe. Nechtu sa nedotýkame ihneď po vybratí z lampy. Odporúčame počkať asi 15-20 sekúnd, kým vrchná časť vychladne, aby ste predišli otupenosti.

Množstvo: 8ml
48W LED lampa: 60 sekúnd
36W UV lampa: 120 sekúnd


———

Všetky naše produkty sú 100% ORIGINÁLNE a pochádzajú priamo od oficiálnych výrobcov.

K objednávkam Topcoat sú priložené CERTIFIKÁTY O ZHODE osvedčujúce kvalitu produktov.(5/5 hviezdy)
Veľmi dobré, kvalitné výrobky, jednoduchá manipulácia aj pre začiatočníka. Farby sú senzačné a produkty prišli dobre zabalené a veľmi rýchlo.
Ionela Florentina M. – 19.01.2023
(5/5 hviezdy)
Odporúčam! Sú to krásne a kvalitné výrobky, za priaznivé ceny. Balík krásne zabalený a veľmi starostlivo odoslaný. Vrátim sa s ďalšími objednávkami! Mnohokrat dakujem!
Florina E. – 14.01.2023
(5/5 hviezdy)
Milujem produkty Venalisa! Objednávka prišla veľmi rýchlo a s tovarom som spokojná. Semipermanentné laky na nechty od Venalisa sú veľmi pigmentované a odolné. Určite sa vrátim s novou objednávkou. Ďakujem mnohokrát!
Daniela R. – 13.01.2023
(5/5 hviezdy)
Veľmi dobré produkty, veľmi ľahko sa rozotierajú. Veľmi sa mi páči Rubber Base. Má príjemnú farbu a ľahko sa tvaruje, povrchová úprava je kvalitná. Objednám znova! Odporúčam!
Daniela B. – 06.01.2023
(5/5 hviezdy)
Super OK produkty! Naozaj som nečakal, že objednávka príde do 24 hodín. Veľmi dobre zabalené! Objednávam si u Vás znova, som veľmi spokojná. Odporúčam na 100%!
Eugenia H. – 15.12.2022
Pozrite si ďalšie recenzie