BEZ POPLATKOV – Objednávky sú oslobodené od cla a budú doručené priamo k vašim dverám!
Topcoat

Makear -  Vrchný náter -  8 ml   Priblížiť

Makear - Vrchný náter - 8 ml

6.1 €  (vrátane DPH)

Povrchová úprava určená pre semipermanentný lak na nechty, gél a akryl, ktoré ponúkajú dlhotrvajúcu odolnosť a lesk, ktorý časom nevybledne.
Má disperznú vrstvu, ktorá sa musí utrieť čistiacim prostriedkom. Odporúča sa pre technikov pracujúcich s UV / LED lampou.
Chráni farby pred žltnutím a nezafarbuje farby (čierna po nanesení nezostáva tmavomodrá).

Spôsob použitia:
Má strednú až vysokú konzistenciu a je samonivelačný. Naneste strednú vrstvu ľahkými pohybmi a polymerizujte v lampe. Nechtu sa nedotýkame ihneď po vybratí z lampy. Odporúčame počkať asi 15-20 sekúnd, kým vrchná časť vychladne, aby ste predišli otupenosti.

Množstvo: 8ml
48W LED lampa: 60 sekúnd
36W UV lampa: 120 sekúnd


———

Všetky naše produkty sú 100% ORIGINÁLNE a pochádzajú priamo od oficiálnych výrobcov.

K objednávkam Topcoat sú priložené CERTIFIKÁTY O ZHODE osvedčujúce kvalitu produktov.(5/5 hviezdy)
S dôverou odporúčam! Produkty zodpovedajú popisu na stránke. Čo sa týka doručenia, bolo to veľmi rýchle, okolo 24 hodín. Dúfam, že to tak zostane aj v budúcnosti.
Michael C. – 23.09.2022
(5/5 hviezdy)
Kvalita výrobkov je veľmi dobrá a ceny sú veľmi prijateľné! Semipermanentný lak na nechty veľmi dobre kryje a má krémovú konzistenciu. Takmer samy sedia na klinec!
Marelda S. – 23.09.2022
(5/5 hviezdy)
Veľká spokojnosť, kvalitný tovar, nečakal som. Za tie peniaze to stojí, laky na nechty sú veľmi pigmentované! Odporúčam a vrátim sa s ďalšími objednávkami! Produkty sprevádzané certifikátom kvality!
Cornelia Mihaela C. – 20.09.2022
(5/5 hviezdy)
S kolekciou Venalisa VIP4 som veľmi spokojná. Sú úplne nádherné! Som sen! Topcoat je veľmi seriózna stránka, s prijateľnými cenami, veľmi rýchlo! S celou objednávkou som veľmi spokojný!
Georgiana A. – 15.09.2022
(5/5 hviezdy)
Objednávka bola dokončená. Taktiež produkty splnili moje očakávania a objednávka prišla rýchlejšie ako som očakával. Určite si ešte objednám!
Ana B. – 13.09.2022
Pozrite si ďalšie recenzie